Nákladné auto Truck Écoiffier s krhlou a doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Nákladné auto Truck od francúzskeho Écoiffier je skvelá hračka pre chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Nákladné auto má na svojej zelenej korbe uloženú sadu záhradných doplnkov, ktoré využijú deti pri hre na záhradníkov. Tešiť sa môžu na zelenú krhličku, lopatku, hrabličky a zelená formička do piesku v tvare korytnačky. S touto záhradníckou súpravou sa deti vydržia zabávať dlhé hodiny, je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, bezpečných pre každé dieťa. Veľké autíčko so sympatickými očkami a pestrofarebným vyhotovením zaujme deti na prvý pohľad.

Hrou na povolania sa deti približujú svetu dospelých, rozvíjú si logické myslenie a fantáziu. Hry na záhradníkov v deťoch podnecujú záujem o prírodu, trávia čas na čerstvom vzduchu. Autíčko a záhradné doplnky spolu farebne aj dizajnovo ladia, stanú sa obľúbenými hračkami každého dieťaťa. Rozmery produktu sú 33*20*25 cm. Prekvapte svoje deti nadčasovou záhradnou súpravou s veselým autíčkom, s ktorým si svoje nové náradie odvezie kamkoľvek bude chcieť.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*20*25 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.