Auto terénne s prívesom pre koňa Land Rover Horse Carrier Majorette 25 cm dĺžka so zvukom a svetlom

Popis produktu

Terénne autíčko autíčko Land Rover od francúzskej značky Majorette je skvelým darčekom pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Oficiálne licencovaný model Land Rover je vyrobený podľa skutočnej predlohy, jeho realistický dizajn zaujme deti aj dospelých. Špičková kovová karoséria v kombinácii gumenými kolieskami a otvárateľnými časťami pôsobí realisticky, autíčko poteší nielen deti, ale aj zberateľov. Terénne auto Land Rover je vybavené prívesom, v ktorom môže odviezť figúrku koníka. Autíčko Land Rover dokáže vydávať zvuky a svietiť, dieťa tieto funkcie spustí stlačením prednej časti autíčka.

Autíčko Land Rover predstavuje skvelé rozšírenie zbierky autíčok každého chlapca. Celková dĺžka autíčka s prívesom je 25 cm, elektronický modul funguje na 2 batérie typu AAA, ktoré sú súčasťou balenia. S terénnym autíčkom sa zabavia deti na dlhé roky, môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ho pridajú k stavebniciam a dráham Majorette. Predstavuje vynikajúcu voľbu aj pre malých a veľkých zberateľov, ktorí sa venujú zbieraniu autíčok tejto populárnej automobilovej značky. Deti si pri hre s autíčkom rozvíjajú technickú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Realistický vzhľad autíčok Majorette a ich precízne vypracované detaily sú zárukou vysokej kvality a špičkového európskeho dizajnu.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*6,7*7,5 cm
Celková dĺžka25 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 2 x AAA included
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.