Nákladné auto s odhŕňačom Beach Écoiffier a vedro setom od 18 mes

Popis produktu

Nákladné auto s odhŕňačom a vedro setom Beach od francúzskeho Écoiffier predstavuje originálnu sadu pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Veľké stavebné auto s nákladným priestorom je vyhotovené v krásnej oranžovo-žltej farebnej kombinácii, v prednej časti má veselé oči, ktoré potešia každé dieťa. Spolu s nákladným autom sa deti zabavia aj s vedierkomlopatkouhrabličkami a krásnou formičkou do piesku v tvare morskej hviezdice. Všetky hračky v sade spolu farebnej aj dizajnovo ladia, zabavia deti na dlhý čas.

S týmito originálnymi hračkami sa zahrá každé dieťa, využije ich v interiéri aj exteriéri, sú vhodné na pieskovisko, dvor, aj na výlety. Dieťa vďaka nim buduje a vytvára nové veci, takže si jednoduchým spôsobom rozvíja fantáziu, technickú predstavivosť, kreativitu a taktiež aj jemnú motoriku. 

Nákladné auto má rozmery 39*20*25 cm, jeho dĺžka je 39 cm. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. V hračkách spája originálny dizajn, kvalitu a moderné trendy za prijateľnú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*20*25 cm
Celková dĺžka39 cm
Hmotnosť0,74 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.