Autíčko zásahové S.O.S. Flashers Majorette kovové so zvukom a svetlom 7,5 cm dĺžka rôzne druhy

Popis produktu

Autíčko zásahové S.O.S. Flashers od francúzskej značky Majorette je skvelým darčekom pre všetky deti od 3 rokov, ktoré rady zbierajú modely autíčok a hrajú sa s nimi. Licencované modely známych automobilových značiek sú vybavené kvalitnou kovovou karosériou a takisto aj zvukovou a svetelnou funkciou, takže sa deti budú môcť zahrať na záchranárov, policajtov alebo hasičov. Na výber máte z rôznych modelov autíčok. Uvedená cena platí za 1 model autíčka, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký model (farebný variant) máte záujem.

S nadčasovými autíčkami Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pretekárov a šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o rôzne populárne automobily. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a žiarivé farby nadchnú každé dieťa. Dĺžka modelu je 7,5 cm a fungujú na 2 batérie typu 1,5V/LR41.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka7,5 cm
Na batériuÁno
SvetloÁno
NoteBattery: 2x1,5V/LR41
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.