Autíčko Volkswagen T1 Wheeljack Transformers T7 Jada kovové s otvárateľnými dverami 1:32

Popis produktu

Autíčko Volkswagen T1 Wheeljack s motívom filmovej série Transformers predstavuje originálny darček pre každého zberateľa modelov a deti od 8 rokov. Realistický model kovového autíčka autobota Wheeljack v mierke 1:32 si získa pozornosť každého chlapca. Štýlové autíčko s voľnobehom a otvárateľnými dverami poteší každého fanúšika filmovej série. Zberateľské autíčko sa pýši starostlivo vypracovanými detailmi a originálnym vzhľadom.

Model autíčka v mierke 1:32 sa vyznačuje špičkovou kvalitou, vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Je výbornou voľbou pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok. Pri hre s autíčkami Jada si deti rozvíjajú jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a originálne farby nadchnú každé dieťa, hravým spôsobom objavujú automobilové značky zo známych filmov.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Všetky produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji produktov spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, hračky potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.