Autíčko so zberateľským boxom Vintage Deluxe Majorette kovové otvárateľné s gumenými kolieskami 6 rôznych druhov 7,5 cm dĺžka

Popis produktu

Autíčko Vintage Deluxe od francúzskej značky Majorette predstavuje skvelý darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady svet automobilov. Tešiť sa môžu prvotriedne kovové autíčka s gumenými kolieskami a odpružením, pričom boli vytvorené na základe skutočných modelov áut. Pri výbere autíčka si môžete vyberať z nasledujúcich modelov v praktickom boxe: Citroen 2CV, policajný Ford Mustang Fastback, pretekársky Ford Mustang Fastback, Toyota Celica GT Coupé s červenými detailami a Toyota Celica GT Coupé s modrými pruhmi. Uvedená cena platí za 1 kus autíčka, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký model máte záujem. 

S nadčasovými autíčkami Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pretekárov a šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o klasické automobily z minulého storočia. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a originálne farby nadchnú každé dieťa.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka7,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.