Autíčko stavebné miešačka Volvo Truck Cement Mixer Majorette so zvukom a svetlom dĺžka 19 cm

Popis produktu

Stavebné autíčko miešačka Volvo Truck Cement od francúzskej značky Majorette predstavuje vynikajúci darček pre chlapcov od 3 rokov. Oficiálne licencovaný model stavebného autíčka značky Volvo je vyrobený podľa skutočnej predlohy, jeho realistický dizajn zaujme deti aj dospelých. Špičková kovová karoséria v kombinácii gumenými kolieskami a otáčateľnou miešačkou na betón pôsobí realisticky, autíčko poteší nielen deti, ale aj zberateľov. Žlté stavebné auto dokáže vydávať zvuky a svietiť, čím prinesie deťom ešte realistickejšie zážitky pri hre na profesiu stavbárov.

Detské stavebné autíčko predstavuje skvelé rozšírenie zbierky každého chlapca. Celková dĺžka autíčka je 19 cm, súčasťou balenia sú aj 2 batérie typu AAA. S autíčkom sa zabavia deti na dlhé roky, môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ho pridajú k stavebniciam a dráham Majorette. Predstavuje vynikajúcu voľbu aj pre malých a veľkých zberateľov, ktorí sa venujú zbieraniu autíčok tejto populárnej automobilovej značky. Deti si pri hre s autíčkom rozvíjajú technickú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku, vyskúšajú si povolanie stavbárov. Realistický vzhľad autíčok Majorette a ich precízne vypracované detaily sú zárukou vysokej kvality a špičkového európskeho dizajnu.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19*6*8,5 cm
Celková dĺžka19 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Note2 x AAA batteries included
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.