Autíčko s prívesom VW The Originals Trailer Majorette kovové s odpružením 13 cm dĺžka 4 druhy

Popis produktu

Autíčko s prívesom VW The Originals Trailers od francúzskej značky Majorette predstavuje originálny darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré rady zbierajú modely autíčok. Licencované modely značky Volkswagen sú vybavené kvalitnou kovovou karosériou. Na výber máte zo 4 modelov autíčok: červený Volkswagen T3 s prívesom, zelený Volkswagen T1 s prívesom, žltý Volkswagen Beetle s prívesom alebo modrý Volkswagen T1 s loďou. Uvedená cena platí za 1 model autíčka, pri objednávke uveďte do poznámky, o akú farbu modelu máte záujem.

S nadčasovými autíčkami Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pretekárov a šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o klasické automobily. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a žiarivé farby nadchnú každé dieťa. Dĺžka modelu je 13 cm.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková dĺžka13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.