Autíčko Porsche s boxom na autíčka 911 GT3 RS Carry Case Majorette so zvukom 35 cm dĺžka a 1 mini autíčko

Popis produktu

Autíčko Porsche s boxom na autíčka od francúzskej značky Majorette je skvelým darčekom pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Oficiálne licencovaný model Porsche 911 GT3 RS je vyrobený podľa skutočnej predlohy, jeho realistický dizajn zaujme deti aj dospelých. Vrchná časť karosérie je odnímateľná, vo vnútri autíčka sa nachádza box pre 9 autíčok s dĺžkou 7,5 cm - súčasťou balenia je 1 mini model žltého Porsche 911 GT3 RS s kovovou karosériou. Malí zberatelia autíčok si budú môcť postupne dopĺňať zbierku o ďalšie modely. Auto Porsche vydáva 3 realistické zvuky, ktoré dieťa spustí stlačením gombíka na prednej maske chladiča.

Nádherné modré Porsche 911 GT3 RS je fantastickým rozšírením zbierky autíčok každého chlapca. Celková dĺžka autíčka je 35 cm, zvukový modul funguje na 2 batérie typu 1,5V-R03 (sú súčasťou balenia). S Porsche autíčkom sa zabavia deti na dlhé roky, môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ho pridajú k stavebniciam a dráham Majorette. Predstavuje vynikajúcu voľbu aj pre malých a veľkých zberateľov, ktorí sa venujú zbieraniu autíčok tejto populárnej automobilovej značky. Deti si pri hre s autíčkom rozvíjajú technickú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Realistický vzhľad autíčok Majorette a ich precízne vypracované detaily sú zárukou vysokej kvality a špičkového európskeho dizajnu.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka35 cm
NoteBattery: 2x1,5V R03
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.