Autíčko odťahové Mack Granite Tow Truck Majorette kovové so zvukom a svetlom dĺžka 22 cm

Popis produktu

Odťahové autíčko Mack Granite Tow Truck od francúzskej značky Majorette poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Licencovaný model odťahového autíčka značky Mack v modro-oranžovom vyhotovení zaujme deti aj dospelých. Kovová kabína v kombinácii s gumenými kolieskami a pohyblivými časťami pôsobí realisticky, autíčko nadchne každého zberateľa. Odťahové auto dokáže vydávať zvuky a svietiť, takže prinesie deťom ešte realistickejšie zážitky pri hre na povolanie šoférov.

Celková dĺžka autíčka je 22 cm. S autíčkom sa zabavia deti na dlhé roky, môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ho pridajú k stavebniciam a dráham Majorette. Predstavuje vynikajúcu voľbu aj pre malých a veľkých zberateľov, ktorí sa venujú zbieraniu automobilových značiek. Deti si pri hre s autíčkom rozvíjajú technickú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Realistický vzhľad autíčok Majorette a ich precízne vypracované detaily sú zárukou vysokej kvality a špičkového európskeho dizajnu.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom prvotriedne autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková dĺžka22 cm
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 2 x AAA (included)
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.