Autíčko German Fanedition Big Mini Bobby Car Classic čierne so zlatým volantom +12 m 8*6*6 cm

Popis produktu

Zberateľské autíčko German Fan Edition Mini Bobby Classic vyšlo z dielne nemeckého výrobcu BIG. Naťahovacie autíčko je vernou kópiou klasického odrážadla BIG Bobby Classic. Malé pretekárske autíčko s precíznymi detailmi je vyhotovené v čiernej farbe so zlatým volantom a je vhodné pre deti od 12 mesiacov. Mini Bobby Classic funguje na tzv. pull back pohon - teda na klasické naťahovanie. Dieťatko potiahne malé pretekárske autíčko dozadu, pustí a môžu sa začať malé stolné preteky. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Rozmery autíčka sú 7*5*5 cm.

Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do pusy – vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské autíčko Mini Bobby Classic má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Čierne pretekárske autíčko je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Cena platí za 1 kus.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery7*5*5 cm
Celková výška5 cm
Celková dĺžka7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,1 kg
Farbazlatá,čierna
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...