Autíčko hasičské Mack Granite Fire Truck Majorette kovové so zvukom a svetlom dĺžka 22 cm

Popis produktu

Hasičské autíčko Mack Granite Fire Truck od francúzskej značky Majorette predstavuje originálny darček pre deti od 3 rokov. Licencovaný model požiarneho autíčka značky Mack s precízne vypracovanými detailmi v červenom vyhotovení zaujme najmä chlapcov. Kovová kabína v kombinácii s gumenými kolieskami a pohyblivým výsuvným rebríkom pôsobí realisticky, dieťa sa s autíčkom zabaví na dlhé hodiny. Záchranné auto dokáže vydávať zvuky a svietiť, chlapci získajú krásne zážitky pri hre na povolanie hasičov a naučia sa ovládať prácu so záchranným rebríkom.

Celková dĺžka autíčka je 22 cm. S autíčkom sa zabavia deti na dlhé roky, môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ho pridajú k stavebniciam a dráham Majorette. Predstavuje vynikajúcu voľbu aj pre malých a veľkých zberateľov, ktorí sa venujú zbieraniu automobilových značiek. Deti si pri hre s autíčkom rozvíjajú technickú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Realistický vzhľad autíčok Majorette a ich precízne vypracované detaily sú zárukou vysokej kvality a špičkového európskeho dizajnu.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom prvotriedne autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková dĺžka22 cm
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 2 x AAA (included)
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.