Náhradné pretekárske autíčko k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Set Smoby s vymeniteľnou karosériou od 4 rokov

Popis produktu

Hrajú sa vaše deti rady na závodníkov? Elektrické pretekárske autíčko od francúzskeho Smoby je špičkovým doplnkom k autodráhe FleXtrem Discovery. Športové autíčko v krásnom žltom vyhotovení sa pýši originálnym francúzskym dizajnom. Dokáže sa pohybovať po dráhe aj dole hlavou, pri jazde svieti prednými a zadnými svetlometmi, takže sa s ním deti bez problémov zabavia aj potme. Funguje na 3 batérie typu AAA, ktoré sú súčasťou balenia. Kvalitné autíčko je vyrobené z jemných a zároveň odolných plastov, takže vydrží zabávať deti po dlhé roky. Jeho karoséria je vymeniteľná - ak máte doma podobné autíčko z tejto série, môžete karosériu ľahko vymeniť (náhradná karoséria nie je súčasťou balenia).

Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Doplnky k autodráham FleXtrem rozširujú herné možnosti, dieťa môže uplatniť všetku svoju kreativitu a fantáziu pri vymýšľaní rôznych automobilových pretekov. Hra na povolanie konštruktérov a pretekárov pomáha deťom približovať sa svetu dospelých, zažívajú radosť z pretekov a zároveň sa učia spoliehať samé na seba pri výstavbe kvalitných dráh pre svoje autíčka. Pri hre viacerých detí, kamarátov a súrodencov, si chlapci aj dievčatá rozširujú aj slovnú zásobu, zlepšujú komunikačné schopnosti a učia sa spolupracovať na spoločnom projekte. V našej e-shope nájdete aj ďalšie autíčka k autodráham FleXtrem, ktoré deťom prinesú ešte viac vzrušujúcich zážitkov!

Francúzsky Smoby prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery10*8*7 cm
Rozmery balenia12*9*8 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.