Autíčko na diaľkové ovládanie RC Cars 3 McQueen Turbo Racer Jada dĺžka 17 cm 1:24 od 4 rokov

Popis produktu

Autíčko na diaľkové ovládanie Blesk McQueen v štýlovom červenom prevedení predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Kvalitné autíčko s licenciou animovaného filmu Cars 3 poteší všetkých malých fanúšikov pretekárskeho autíčka McQueen, zažijú s ním veľa radostných zážitkov. RC model funguje na 2-kanálové diaľkové ovládanie s frekvenciou 2,4 GHz s funkciou Turbo, autíčko sa dokáže hýbať dopredu-dozadu a vľavo-vpravo. Autíčko je vybavené technológiou USB nabíjania, súčasťou balenia je aj nabíjací kábel.

Autíčko McQueen v mierke 1:24 predstavuje skvelú prvú hračku na diaľkové ovládanie, s ktorou si deti vyskúšajú svoju šikovnosť a presnosť pri riadení autíčka. Trénujú si jemnú motoriku, učia sa správne odhadovať vzdialenosti. Pri obchádzaní prekážok v interiéri si rozvíjajú aj logické myslenie. Realistický vzhľad animovaného autíčka im vyčarí úsmev na tvári, budú mať ešte väčšiu radosť z každej jazdy a podnecuje v nich rozvoj kreativity a fantázie. Do diaľkového ovládača je potrebné použiť batérie 2 x 1,5V R6 (AA), ktoré nie sú súčasťou balenia.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji hračiek spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
Celková dĺžka17 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.