Autíčko s prívesom na diaľkové ovládanie RC Cars 3 Turbo Mack Truck Jada so svetelnou a zvukovou funkciou dĺžka 46 cm od 4 rokov

Popis produktu

Autíčko s prívesom na diaľkové ovládanie Turbo Mack Truck v krásnom červenom prevedení zaujme všetky deti už od 4 rokov. Kvalitné autíčko s licenciou animovaného filmu Autá poteší všetkých malých pretekárov, je vybavené prívesom, ktoré sa dá odpojiť diaľkovým ovládaním. Nákladné autíčko s funguje na 3-kanálové diaľkové ovládanie s frekvenciou 2,4 GHz s funkciou Turbo, dokáže sa hýbať dopredu-dozadu a vľavo-vpravo. Autíčko je vybavené zvukom a svetlom, vďaka čomu sa s ním deti zahrajú aj potme. Zadné dvere prívesu sa otvárajú mechanicky, celková dĺžka modelu je 46 cm. 

Ťahač s prívesom Mack Truck 1:24 predstavuje vynikajúcu hračku na diaľkové ovládanie, s ktorou si deti vyskúšajú svoju šikovnosť a presnosť pri riadení autíčka. Trénujú si jemnú motoriku, učia sa správne odhadovať vzdialenosti. Pri obchádzaní prekážok v interiéri si rozvíjajú aj logické myslenie. Realistický vzhľad animovaného autíčka im vyčarí úsmev na tvári, budú mať ešte väčšiu radosť z každej jazdy a podnecuje v nich rozvoj kreativity a fantázie. Do autíčka a ovládača je potrebné použiť batérie 4 x 1,5V LR6 (AA) a 2x 1,5V LR6 (AA), ktoré nie sú súčasťou balenia.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji hračiek spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
Celková dĺžka46 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.