Autíčko na diaľkové ovládanie RC Minnie Roadster Jada ružové dĺžka 19 cm

Popis produktu

Autíčko na diaľkové ovládanie RC Minnie Roadster v originálnom ružovom vyhotovení poteší každé dieťa a najmä dievčatá od 3 rokov. Štýlové autíčko s figúrkou šoférky Minnie funguje na diaľkové ovládanie, dokáže sa hýbať smerom dopredu a pri pohybe vzad zatáča do strany. Diaľkový ovládač funguje na frekvencii 2,4 GHz, autíčko dosahuje maximálnu rýchlosť 2,5 km/h. Celková dĺžka autíčka je 19 cm, je vyrobené z pevných a odolných plastov.

Rozprávkový kabriolet predstavuje skvelú prvú hračku na diaľkové ovládanie, s ktorou si dievčatká vyskúšajú svoju šikovnosť a presnosť pri riadení autíčka. Trénujú si jemnú motoriku, reflexy a učia sa odhadovať vzdialenosti. Pri obchádzaní prekážok v interiéri si rozvíjajú aj logické myslenie. Disney figúrka Minnie im vyčarí úsmev na tvári, budú mať ešte väčšiu radosť z každej jazdy a podnecuje v nich rozvoj kreativity a fantázie. Autíčko funguje na batérie 2x 1,5V R03 a 3x 1,5V R6 (nie sú súčasťou balenia).

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji hračiek spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková dĺžka19 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
TypBattery (not included): 2x 1,5V R03 + 3x 1,5V R6
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.