Autíčko na diaľkové ovládanie RC Jeep Wrangler Jurassic World Jada terénne dĺžka 30 cm 1:16 od 6 rokov

Popis produktu

Autíčko na diaľkové ovládanie RC Jeep Wrangler v štýlovom červenom vyhotovení zaujme každé dieťa a najmä chlapcov od 6 rokov. Realistický RC model s motívom Jurassic World poteší každého fanúšika filmovej série o dinosauroch. Praktické 2-kanálové diaľkové ovládanie funguje na frekvencii 2,4 GHz, autíčko sa dokáže hýbať dopredu-dozadu a vľavo-vpravo. Maximálna rýchlosť terénneho modelu dosahuje 9 km/h.

Terénny model v mierke 1:14 má celkovú dĺžku 30 cm, je vyrobený z pevných a odolných plastov. Fanúšikovia Jurského sveta si vyskúšajú svoju šikovnosť a presnosť pri riadení autíčka. Trénujú si jemnú motoriku, učia sa správne odhadovať vzdialenosti. Pri obchádzaní prekážok v interiéri si rozvíjajú aj logické myslenie. Realistický dizajn podnecuje v deťoch rozvoj kreativity a fantázie. Autíčko funguje na 6 batérií typu AA (nie sú súčasťou balenia).

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Všetky produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji hračiek spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
Celková dĺžka30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
NoteBatteries not included (6 x AA)
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.