Autíčko na diaľkové ovládanie RC Jeep Wrangler Hello Kitty Jada ružové s nálepkami dĺžka 30 cm 1:16 od 6 rokov

Popis produktu

Autíčko na diaľkové ovládanie RC Jeep Wrangler predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä dievčatá od 6 rokov. Realistický RC model s animovaným motívom Hello Kitty poteší každú fanúšičku slávnej mačičky. Praktické 2-kanálové diaľkové ovládanie funguje na frekvencii 2,4 GHz, autíčko sa dokáže hýbať dopredu-dozadu a vľavo-vpravo. Maximálna rýchlosť terénneho džípu dosahuje až 6 km/h, súčasťou balenia sú aj ozdobné nálepky.

Terénny model v mierke 1:16 má celkovú dĺžku 30 cm, je vyrobený z pevných a odolných plastov. Malé šoférky si vyskúšajú svoju šikovnosť a presnosť pri riadení autíčka. Trénujú si jemnú motoriku, učia sa správne odhadovať vzdialenosti. Pri obchádzaní prekážok v interiéri si rozvíjajú aj logické myslenie. Originálny vzhľad a nádherný ružový dizajn podnecujú v deťoch rozvoj kreativity a fantázie. Autíčko s ovládačom funguje na 6 AA batérií (testovacie batérie sú súčasťou balenia.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Všetky produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji hračiek spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
Celková dĺžka30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.