Autíčko na diaľkové ovládanie RC Blesk McQueen Off Road Jada terénne s odpružením dĺžka 25 cm 1:14 od 6 rokov

Popis produktu

Autíčko na diaľkové ovládanie RC Blesk McQueen Off Road v nádhernom červenom prevedení zaujme každé dieťa a najmä chlapcov od 6 rokov. Terénne autíčko s funkčným odpružením funguje na diaľkové ovládanie, ovládač pracuje na frekvencii 2,4 GHz, model s funkciou Turbo dosahuje maximálnu rýchlosť 9 km/h. Celková dĺžka autíčka s motívom animovaného hrdinu McQueen je 25 cm, je vyrobené z pevných a odolných plastov.

Terénny Off Road model predstavuje skvelú hračku na diaľkové ovládanie, s ktorou si deti vyskúšajú svoju šikovnosť a presnosť pri riadení autíčka. Trénujú si jemnú motoriku, reflexy a učia sa odhadovať vzdialenosti. Pri obchádzaní prekážok v interiéri si rozvíjajú aj logické myslenie. Nádherný vzhľad autíčka povzbudzuje v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti. Do ovládača idú 2 batérie (súčasťou balenia) a v autíčku je nabíjateľná batéria, ktorá sa nabíja pomocou USB kábla). Na jedno nabitie dokáže autíčko jazdiť približne 15 minút.

Značka Jada patrí medzi popredných výrobcov licencovaných a precízne vypracovaných figúrok, odlievaných zberateľských predmetov a autíčok s rádiovým ovládaním. Široký sortiment hračiek v sebe spája vysokú kvalitu a cit pre detail, preto sú vhodné pre deti každého veku. Produkty sú testované a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá. Výrobca Jada pri vývoji hračiek spolupracuje s najväčšími svetovými značkami v oblasti zábavy, potešia filmových a komiksových fanúšikov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
Celková dĺžka25 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.