Autíčka Vroom Planet Smoby pracovné - odťahovka, sanitka, miešačka, vyklápač, hasiči a civilné autíčko dĺžka 7 cm od 12 mes

Popis produktu

Detské pracovné autíčko na hranie Vroom Planet je európskej kvality značky Smoby. Pracovné autíčko je vyrobené z kvalitného, zdravotne nezávadného plastu, má krásny veselý dizajn s usmiatou tváričkou, určený pre najmenších a bezpečné oblé tvary, takže sa deti s hračkou nezrania ani nepoškriabu nábytok. Hračkárske autíčko dodávame v šiestich rôznych modeloch s odlišnými farbami - odťahové, sanitka, miešačka, vyklápač, hasiči a civilné autíčko. Cena je za jeden kus.

Hračkárske pracovné autíčko pre chlapcov má univerzálne využitie - dá sa použiť pri hre na rôznych autodráhach, dopravných kobercoch, v detskej garáži alebo na podlahe či koberci, záleží len od detskej fantázie. Hra s takouto hračkou rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a jemnú motoriku. Autíčko je dlhé cca 7 cm. Je vhodné pre deti od 12 mesiacov. Francúzsky výrobca Smoby patrí ku svetovým výrobcom detských hračiek nielen v kategórii autíčka na hranie pre deti.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmerycca 7 cm
Rozmery balenia15*37*18 cm
Hmotnosť0,07 kg
Farbapestrofarebná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.