Autíčka terénne Suzuki Jimny Majorette kovové 7,5 cm dĺžka sada 5 druhov v darčekovom balení

Popis produktu

Potešte svoje deti darčekovou sadou terénnych autíčok od francúzskej značky Majorette. Terénne autíčka majú kovovú karosériu a odpružené kolieska, vyznačujú sa nezameniteľným dizajnom, ktorý bol navrhnutý na základe 5 reálnych modelov, takže vyzerajú ako skutočné. V darčekovej sade sa 5 rôznych modelov Suzuki Jimny - I love my Jimny, Racing, Beach, Adventure a Camouflage model. Dĺžka každého autíčka je 7,5 cm, vyznačujú sa veľkou odolnosťou a vydržia deťom dlhé roky.

S kvalitnými autíčkami Majorette sa zahrajú chlapci aj dievčatá, ktoré majú rady automobily, vyskúšajú si povolanie šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam alebo dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o moderné automobily. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a originálne farby nadchnú každé dieťa.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka7,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.