Súprava 8 autíčok Vroom Planet Smoby dĺžka 7 cm od 12 mes

Popis produktu

Smoby set autíčok Vroom Planet je krásna darčeková súprava pre chlapcov od 12 mesiacov. Súčasťou chlapčenskej súpravy je 8 dopravných prostriedkov: helikoptéra, odťahovacie auto, traktor s prívesom, motorka, 2 klasické autíčka, miešačka a požiarnické auto. Všetky majú pestré farby, ktoré pútajú pohľady detí a sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti majú veľa možností na vymýšľanie dobrodružných príbehov s autíčkami Smoby, zabavia sa s nimi dlhé hodiny. Tiež sú skvelým doplnkom ku garážam alebo autodráham Smoby Vroom Planet. Každé autíčko má výšku 7 cm, sú zabalené v praktickej darčekovej krabičke, aby boli vždy pokope a nerobili neporiadok v detskej izbe.

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Hra s autíčkami nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery7 cm
Rozmery balenia33*7*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,68 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné