Autíčka Formula E Gen 2 Cars Majorette kovové s gumenými kolieskami 7,5 cm dĺžka sada 5 druhov v darčekovom balení

Popis produktu

Kolekcia 5 formúl v darčekovom balení od francúzskej značky Majorette predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Licencované kovové formuly s odpružením, gumenými kolieskami a precízne vypracovanými detailmi očaria každého malého pretekára. V štýlovej zberateľskej krabičke nájdu deti 5 modelov, medzi ktorými sú formuly týchto značiek: Formula E DS Techeetah, Formula E Nissan E.Dams, Formula E Gen 2 Car, Formula E Geox Dragon a Formula E Rokit Venturi Racing. Každý model má dĺžku 7,5 cm.

S nadčasovými formulami Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pretekárov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o ikonické formuly. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a originálne farby nadchnú každé dieťa.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka7,5 cm
Kolesárubber
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.