Aktívna špirála Tukan Alban Kaloo pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Aktívna špirála Tukan Alban je vynikajúci doplnok od francúzskej spoločnosti Kaloo, ktorý zaujme a stimuluje pozornosť bábätka už od narodenia. Jednoducho sa dá pripevniť okolo zábradlia postieľky, na kočík alebo hračky z edície Maxi Cosi&Quinny. Najmenšie bábätká môžu mäkučké textilné hračky na exotickej špirále pozorovať, triasť a stláčať. Je na nej zavesený pekný papagáj Tukan, ktorý pri stláčaní píska, ružový šuchotavý vankúšik a zrkadielko, vyrobené zo špeciálneho materiálu, bezpečného pre bábätko. Špirála sa upevňuje pomocou suchého zipsu.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj špirála Kaloo. Je vyhotovená v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou mäkučkých hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť. Odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška22 cm
Rozmery balenia42*20 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...