Odrážadlo Activity Minnie so svetlom a zvukom Kiddieland od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Activity Minnie Kiddieland, je veľmi kvalitné masívne ružové odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré majú najmenšie detičky veľmi rady. Môžu otáčať páčkami doprava, doľava, hore a dole, krútiť a otvárať, a pritom sledovať reakciu autíčka na tieto pohyby. Napríklad, keď auto zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa zasa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení štartovacieho kľúča detského odrážadla sa ozve zvuk naštartovaného auta a po stlačení trúby zahrá pekná melódia. Volant odrážadla možno otáčať do strán o 30°.

Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, ergonomicky tvarované sedadlo sa zasa dá nadvihnúť a môžu sa do neho uložiť hračky. Keď sa dieťa učí chodiť, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Autíčko Minnie má krásnu ružovú farbu. Je doladené farebnými drobnosťami a vyzdobené obrázkami Minnie.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • motív Minnie
  • od 12 mesiacov
  • melódie, svetelné a zvukové efekty
  • atraktívny dizajn
  • kvalitné vyhotovenie

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery53*25*35 cm
Rozmery balenia56*27*35 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,50 kg
Notebatérie: 2xAA
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.