Záhradný domček PalPlay zeleno-žltý

Popis produktu

PalPlay je krásny detský záhradný domček pre deti od 3 rokov. Je vyrobený z kvalitného plastu, s odolnými vlastnosťami. Je vhodný na pekné a zábavné chvíle strávené na záhrade alebo na dvore. Domček pre deti je prevedený v krásnych sviežich farbách zelenej a žltej farby, v kombinácii s červenou strechou. Detský domček má z každej strany okno, a preto je v ňom stále svieži vzduch a množstvo svetla. Počas horúcich letných dní domček chráni deti pre nebezpečným slnkom. Domček pre deti má veľmi stabilnú a odolnú konštrukciu. Domček má pekné detaily kvetiniek na bočných stranách stien domčeka. 

Okienka domčeka sú s okenicami. Na vchodových dverách domčeka pre deti sa nachádza poštová schránka. Domček pre deti má krásne detaily kvetiniek na stranách domčeka. Je to veľmi stabilný a bezpečný detský domček, Vďaka svojmu farebnému prevedeniu v pestrých odtieňoch zelenej a žltej farby perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Výhodou detského domčeka je jeho jednoduchá montáž a demontáž. Deti sa v detskom záhradnom domčeku dokážu hrať dlhé hodiny a bude ich sprevádzať počas ich celého detstva. V detskom domčeka sa pohodlne zahrá 2 a viac deti.  Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery130x109x115 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.